ANVRSGRSGRZ
3596 reviews geven ons een
4,8 van 5

Hotel Adea (halfpension)

Modern 4-sterrenhotel met wellness, direct aan de piste in Fieberbrunn!
vanaf
611
p.p.
incl. skipas
 
  • 1200m tot centrum
  • 0m tot skilift
  • 0m tot piste
  • halfpension
9,2
Tot 6 weken voor vertrek gratis annuleren  
Hoe werkt dit qua boeken? 
  • Informatie
  • Beschikbaarheid

Wintersport in Hotel Adea (halfpension)

beoordeeld met een 9.2 op basis van 4 stemmen.

Hotel Adea Fieberbrunn is een gloednieuwe (geopend in 2024) 4-sterrenaccommodatie met een moderne en stijlvolle uitstraling. Het hotel is rustig, maar gunstig gelegen op een zonnige locatie buiten het centrum van Fieberbrunn, op ca. 1,2 km afstand. De skilift en de piste bevinden zich voor de deur waardoor je in no-time op de latten staat. 

Hotel Adea beschikt over diverse faciliteiten die zorgen voor een comfortabel verblijf. Zo is er een receptie, gezellige lounge, lift, wijnkelder, skiberging, gratis Wi-Fi in het hele hotel, een restaurant, bar, speelkamer voor de kinderen en een zonneterras met prachtig uitzicht op de bergen. Er is gratis parkeergelegenheid bij het hotel (overdekt en onoverdekt). Tegen betaling is het ook mogelijk gebruik te maken van elektrische laadpunten. 

Na een lange dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de uitgebreide wellnessruimte van Hotel Adea (1100 m2). Deze beschikt over een binnenzwembad (70 m2), Finse sauna, bio-sauna, infraroodcabine, relaxruimte en een fitnessruimte. Tegen betaling zijn massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk.

De comfortabele en stijlvol ingerichte kamers & suites zijn van alle gemakken voorzien met o.a. een volledig uitgeruste keuken, balkon of terras, tv, minibar, en een kluisje. In de badkamers vind je een douche, toilet en haardroger. De 3e en 4e persoon in de kamer slapen op een tweepersoonsbedbank. 

Je kunt kiezen uit de volgende kamertypes:

  • 1/2-pers.suite Superior (37m2)
  • 2/3/4-pers.juniorsuite Superior (58m2) 
  • 2/3/4-pers.kmr. Deluxe (69m2)

Je verblijft in Hotel Adea op basis van halfpension. In de ochtend geniet je van een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet met allerlei verse producten. Voor volwassenen wordt er 's avonds een 4-gangenmenu geserveerd en voor kinderen van 3 t/m 15 jaar is er een 2-gangenmenu.

Een tophotel met een superlocatie!

Prijzen en Boeken

Ervaringen

9,2
gebaseerd op 4 beoordelingen.
Gastvriendelijkheid
9,5
Eten & drinken
8,2
Comfort & inrichting
9,5
Hygiëne
9,5
Faciliteiten in en rondom de accommodatie
9,5
Ligging van de accommodatie
9,8
Prijs/kwaliteit
9,2
Bekijk alle beoordelingen

Bel ons op +31 10 279 96 32

Summit Travel B.V.

Oostplein 420
3061 CH Rotterdam

Nederland

Nieuwsbrief

© 2003-2026 Summit Travel
ANVRSGRSGRZ
  • Privacy Policy
  • Disclaimer