Bel ons op +31 10 279 96 32
Summit Travel B.V.
Oostplein 420
3061 CH Rotterdam


Hotel Principe Marmolada is een comfortabel 3-sterrenhotel, rustig gelegen in Malga Ciapela, aan de voet van de indrukwekkende Marmolada-gletsjer. De Marmolada-kabelbaan bevindt zich direct aan de overkant en de skiliften met aansluiting op het skigebied van Arabba liggen op ongeveer 350 meter. Dankzij deze gunstige ligging is het hotel een ideale uitvalsbasis voor een wintersportvakantie in de Dolomieten.
Tijdens je verblijf kun je gebruikmaken van diverse faciliteiten, waaronder een receptie, lobby met gratis Wi-Fi, gezellige bar met lounge, twee restaurants en een lift. Daarnaast beschikt het hotel over een verwarmde skiberging met skischoenverwarming. Je kunt de auto gratis parkeren bij de accommodatie. Na een actieve dag op de piste kun je ontspannen in het overdekte zwembad. Tegen betaling is tevens de wellness met sauna en stoombad toegankelijk. Ook is er een tafeltennistafel aanwezig en worden er regelmatig gezellige avonden georganiseerd in de pianobar.
De kamers zijn comfortabel ingericht en beschikken over een badkamer met douche of bad, toilet en föhn. Daarnaast zijn alle kamers voorzien van een televisie, telefoon, kluisje en verwarming. Summit Travel biedt de volgende kamers aan:
De familiekamer bestaat uit een 2-persoonskamer met een aparte kamer voorzien van twee stapelbedden en is geschikt voor maximaal 6 personen.
Het verblijf in Hotel Principe Marmolada is op basis van halfpension. 's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar en 's avonds geniet je van een diner met keuze uit verschillende gerechten of een buffet, inclusief antipasti, groenten, salades en desserts. Eén keer per week worden er regionale specialiteiten geserveerd. Tijdens de maaltijden is water inbegrepen en met kerst en oud & nieuw wordt een speciaal feestmenu verzorgd.
Prijzen en Boeken